نمایندگی داهوا در ارومیه
نمایندگی داهوا در ارومیه

مجموعه داهوا ایران (عصر تصویر پاسارگاد) نمایندگی داهوا در ارومیه است . این مجموعه همچنین نمایندگی داهوا در ارومیه را دارا است که در صورتی که شما علاقه به نصب دستگاه و دوربین خود در ارومیه توسط مجموعه هایک لوک را دارید در ابتدا لازم است تا فرم نصب دوربین ما را از اینجا پر نمایید. سپس همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای اجرا و راه اندازی پروژه با شما انجام خواهد شد. در صورت تایید بازدید از پروژه شما توسط تیم ما انجام و پروژه به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. تیم ما تمامی تمهیدات لازم را برای انجام پروژه شما در بهترین شکل ممکن و البته در کمترین زمان انجام داده و پروژه شما را تکمیل خواهد کرد.

درخواست خرید از نمایندگی داهوا در ارومیه

در صورتیکه قصد خرید دوربین مداربسته را دارید و علاقه ای به نصب این دستگاه ها توسط مجموعه ی ما ندارید در ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اطلاعات دقیق خود را در مورد محصول مورد نیاز خود کسب نموده و سپس با ارتباط با تیم فروش ما (۰۲۱۶۶۷۵۷۹۲۵) برای خرید اقدام نمایید . این محصولات قابلیت تحویل در فروشگاه داهوا ایران (عصر تصویر پاسارگاد) و همچنین ارسال به سراسر ایران را دارا است .

لیست قیمت داهوا

فروش محصولات به همکاران توسط نمایندگی داهوا در ارومیه

مجموعه داهوا ایران (عصر تصویر پاسارگاد) آماده همکاری با تمامی همکاران محترم در ارومیه برای فروش دوربین مدار بسته داهوا  است . در صورت علاقه به دریافت قیمت های ویژه همکاران با مرکز تماس ما به شماره  ۰۲۱۶۶۷۵۷۹۲۵ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند. برای همکاری لازم است تا شما مستنداتی در جهت اثبات همکاری در اختیار تیم ما قرار دهید تا بتوانید از تخفیف های ویژه ما برای همکاران بهره مند شوید.

دریافت نمایندگی داهوا در ارومیه

مجموعه داهوا ایران (عصر تصویر پاسارگاد) نماینده رسمی فروش و پخش محصولات داهوا  در ارومیه و البته در سراسر ایران است .  در صورت علاقه به دریافت نمایندگی داهوا از مجموعه داهوا ایران (عصر تصویر پاسارگاد) می توانید با دریافت مستندات مربوط به دریافت نمایندگی و فروش محصولات ما در شهر خود اقدام به فروش این محصولات نمایید . برای این کار لازم است تا با شماره تماس ما (۰۲۱۶۶۷۵۷۹۲۵) ارتباط برقرار کرده تا پشتیبانان مجموعه ما مستندات لازم را در اختیار شما قرار دهند و همچنین شما را در جهت این امر راهنمایی نمایند.